KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14997502
nr 1499 7502
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Komposition. Signerad. Bildmått: 11x22 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:48:10
700 kr
900 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak